| RAY a întrebat:

Va plac barbatii indiferenti, reci, aroganti care nu isi arata sentimentele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E aiurea ca avem toți acces la internet. Daca ai mai citi si tu ceva probabil n-ai mai folosi termeni fără sa-i înțelegi.

43 răspunsuri:
| Subsemnatul123 a răspuns (pentru RAY):

Pai de obicei oamenii care socializeaza mult pe retelele de socializare au si o viata sociala pentru ca ei interactioneaza si fizic cu persoanele respective. Intr-adevar aici nu-i socializare ca pe Facebook pentru ca nimeni nu-si face cont aici ca sa-si faca prieteni reali.

| Freya1 a răspuns:

Nu.
Poate cand eram mai copil imi placeau doar pentru simplu fapt ca erau o provocare, ca voiam sa ii fac sa isi recunoasca sentimentele si sa nu mai fie asa inganfati.Dar acum cand nu mai am timp de joaca nu mi-as lua niciodata un infumurat ce isi da aere in loc sa ma iubeasca.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Antisocial? Poate vrei sa zici asocial

| Lioana a răspuns:

Nu. Acest gen de barbati sunt opusul a ceea ce mi-ar place mie.

| RAY explică (pentru Lioana):

Isi plac barbati?

| Lioana a răspuns (pentru RAY):

Nu toti. Sunt chiar foarte putini cei care imi plac.

| RAY explică (pentru Lioana):

Sunt in lista si eu

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Hmm da ai dreptate, asocial este corect in situatia de fata.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Exact

| deadhoe a răspuns:

Eu da, fara sa vreau sunt atrasa de ei. Asta imi da un impuls sa stau dupa ei. Fac parte din majoritatea fetelor.

| RAY explică (pentru deadhoe):

Da fetele au spus ca vor un baiat care e sensibil, plangacios, lapte praf

| deadhoe a răspuns (pentru RAY):

Nu toate vor unul asa.
Iar eu ma refeream la faptul ca atunci cand un baiat este indiferent, ma ignora, lucrul asta ma face sa vreau sa-l obtin. Crush-ul meu are atribute din cele doua categorii, reci si sensibili. Ce-i drept aspectul fizic, vocea si felul de a vorbi m-au atras la el in primul rand.

| comyne a răspuns:

Nu