| gabriela_2926 a întrebat:

Va plac fetele blonde sau brunete?

Răspuns Câştigător
| Mike_7143 a răspuns:

Cati ani ai, bruneto?

16 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

In principiu blondele naturale, satenele, dar cel mai important trebuie sa fie caracterul, sufletul si temperamentul, care depind de ceea ce putem schimba (adapta) dar culoarea naturala, chiar daca te vopsesti tot aia/ala esti! Din pacate, roscata inca n-am avut!

| Anca a răspuns:

Da alea ciocolatii cum is? laughing Frumoase si destepte? laughing Aha.
Eu am trecut prin toate culorile.

22 de ani blonda big grin si 1 an - ciocolatiu, brunet, ciocolatiu.

Am ramas la ciocolata tongue Pt ca ma reprezinta cel mai mult.

| Sperman a răspuns:

Mie imi plac curvele. laughing

| haiZI a răspuns:

Roscatele.pa

| Georgiana2905 a răspuns:

Roscatele nu va plac, eh? Railor tongue

| GuessWho_8607 a răspuns:

Blonda si/sau bruneta laughing, creata sau cu parul ondulat macar...

| SpEEdz0r a răspuns:

Brunetele smug Blondele sunt prostanace. No Offens!

| SpEEdz0r a răspuns:

De ce? Daca esti bruneta Contact me! laughing laughing

| valy1233 a răspuns:

Blondele :X

| Kitty a răspuns:

Brunetele.

| Mike_7143 a răspuns:

De doua ori cat ai tuwinking
Merci pentru funda.

| TabooR a răspuns:

O bruneta si o roscata bine nu ma supar sa fie si o blonda... imi plac blondele doar cele cu ochi albastrilove struck

| gabriela_2926 explică:

Da sunt bruneta...si mai sunt si creata

| gabriela_2926 explică:

14 ani dar tu?

| hailatata a răspuns:

Tie care iti plac?

| UzzyAlex a răspuns:

Depinde laughing