| Emilia23 a întrebat:

Intrebare pentru baieti big grin : Ce fete va placbatting eyelashes?. Blonde, Satene, Brunete, Roscate?... ce parere aveti despre fetele cu strungareata?. fetele slabe sau mai grasutebig grin?

3 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Satene-Brunete mai inchis asa. Fara strungareata. Atletice daca se poate.

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Pai mie personal imi plac cele brunete, si nu stiu dc, cred ca din cauza k mi-au placut dintotdeauna de astea. Nustiu ce inseamna cu strungareata. Iar dintre fetele slabe sau mai grasute probabil ca as alege una mai grasuta decat o slabanoaga!

| AdyP20 a răspuns:

Sa fii naturala. Majoritatea baietilor urasc ca va dati cu atatea minuni.