| Dolodolo a întrebat:

Va plac fetele care sunt frumoase sau mai banale? Inclin sa cred ca eu cu o fata foarte banala nu m-as simti asa de bine in pielea mea. happy

Răspuns Câştigător
| Castiel a răspuns:

As prefera o fata draguta care sa fie iubitoare/eleganta decat o de aia frumoasa si banala (bolovana/curva)

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

De ce? Blondele sau cele frumoase nu pot fi banale?!

| eulliric a răspuns:

Nu-mi plac tipele care ma plac, in general.imi place sa "lucrez" la ele,nu sa mi se puna pe tava. frumoasa,banala, draguta, oricum ar fi, daca intra la "joc" cu mine are cel mai bun atuu posibil.j'adore!