| SoulOnFire a întrebat:

De ce imi plac fetele cu pielea alba?

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Acestea îţi sunt preferinţele.

| Chαяtreux a răspuns:

Pentru că îţi plac laughing fetele albe au un aer angelic, cel puţin aşa mi se pare. Poate ăsta-i motivul

| Lexy ♥ a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui, si cum gusturile nu se discuta nu am cum sa te ajut.

| zurick a răspuns:

Asta-i convingerea ta si nimeni nu te poate lamuri...

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Ca sunt mai frumoase.

| Crucified a răspuns:

Tu eşti ăla de la avatar?big grin

| fuzzer a răspuns:

Personalitatea fiecaruia. Suntem diferiti de la principii pana la hartie igienica.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Pentru că nu arată ca şi când ar fi mânjite cu căcat.

| svartirhimnar a răspuns:

Asta-i viaţa.

| Hevnoraak a răspuns:

Așa a fost voia universului.

| RuxandraBianca a răspuns:

Ma mir ca cineva prefera fetele cu pielea alba. eu asa sunt si urasc cand se pune si putin bronz pe mine(pentru ca nu ma inrosesc). ai mei zic ca e frumos sa fii un pic bronzata dar eu nu suport.
in legatura cu intrebarea. de ce am stii NOI de ce iti plac TIE fetele cu pielea alba? tu trebuie sa stii de ce iti plac. poate ca pur si simplu iti plac. si punct.

| LaurC a răspuns:

Majoritatea fetelor cu pielea albă au un aer mai rafinat și sensibil. Așa mi se pare.

| IonutMihalache a răspuns:

Daca nu sti tu. Altcineva de unde sa stie?!hee hee