| anonim_4396 a întrebat:

Va place daca in timpul sexului are si femeia si barbatul orgasm simultan?

3 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

E cam greu ca ambii parteneri sa aiba orgasm simultan, deodata, concomitent si in acelasi timp. Trebuie multa experienta si antrenare.
Si ca sa raspund la intrebare: cui nu i-ar placea?! Este placerea suprema in sex.

| LoveSleep a răspuns:

"simultan, deodata, concomitent si in acelasi timp"
Corbule, vreo ruda de-a ta?

| Duduchi a răspuns:

Logic, o singura data s-a întâmplat în cazul meu in care eu și iubita mea am avut amândoi orgasm în același timp. E foarte rar. De atunci niciodată nu s-a mai întâmplat. Păcat.