| Aηηy a întrebat:

Va place sa va excitati partenerele? si daca da cum?

Răspuns Câştigător
| mocatofa a răspuns:

Pff pai iubita mea se excita aproape din orice, trebuie doar sa pun mana pe ea " e obsedata de masaj erotik, tremura de fiecare data cand are orgasm " cateodata tipa "mie imi place mai ales cand stiu ca din cauza mea face asa, se uda numai gandindu-se ca urmeaza sa faca sex " aleg tot timpul filme in care sunt scene erotice sau momente de dragoste, pentru ca la prima scena se termina filmul, se excita foarte mult cand o sarut pe abdomen si sani cand ii fac... sau la masaj erotik cand ii masez ------ cu mana plina ce ulei sau lubrifianti creme.

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Normal că-mi place. Doar n-o să stau butoi de hormoni lângă o bucată inertă de carne, nu?
Cum... eh... o să afli când mai creşti happy

| blonduu a răspuns:

Pai pentru inceput incearca cu saruturi fine pe buze (fara limba)... dupa care cobori usor pe gat (pe langa ureche si in spatele ei), insa incearca sa nu saruti prea repede...usor si tandru, eventual respira'i usor in spatele urechii. Fa asta si o sa vezi un fel de AXE effect ^_^. si restul ma gandesc ca o sa vina de la sine.insa nu sari direct cu mana pe sanii ei.>.

| NDY a răspuns:

Da imi place, dar nu iti spun cum.:p

| Totipentruunu a răspuns:

Da, normal ca imi place.
Prin ea ma excit si eu si ne simtim bine amandoi.
Cum? Prin atingeri, sarut, si...whistling

| gux2 a răspuns:

Stiu si eu fa cum crezi ca e mai bina atingele in timp ce le saruti punele mana in par sarutele pe gat atingele pe picior sau fund sarutale cu pasiune fa-ti timp sa faci asta intr-un loc intim cum ar fi intr-un parc mai retras