| Houselaurie a întrebat:

Va prins cineva vreodata cand intretineati relatii sexuale? parinti etc.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu m-a prins nimeni niciodata

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Nu nici nu mi-am inceput vaiat sexuala
Te`au prins ai tai?rolling on the floor) sau altcineva?

| Douapunccteunics a răspuns:

Nu, te-a prins cineva urât din partea lor să se uite la voiI don't want to see

Răspuns utilizator avertizat
| TabooR a răspuns:

Pe mine mau prins bunici la tara aveam 14 anilaughing si eram cu o vecina, ma alerga cu lantu prin curte sa ma lege de copaclaughing

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

Aa paii da. aseara in viss am visat ca a venit mama peste mine facand sex si cica m-a strans de gat rolling on the floor) I don't want to see

| Houselaurie explică:

Nu. nu m-a prins nimeni. si nici eu nu mi-am inceput viata sexuala.

| LoOran_1745 a răspuns:

Da, fratele sotului! Iesit imediat dupa ce am tipat la el sa iese afarahappy