| JustYourLove a întrebat:

Va rog ajtatii'ma si pe minebig grin
mie imi place de un baiat care nu e la noi la scoala
prietena mea cea mai buna este cu el la scoala...
cand ma intalnesc cu ea, mereu imi zice ca iar a luat'o in brate si iar s-a dat la ea.[ea nu stie ca mie imi place de el]
si am vb cu baiatul ala pe mess si a zis sa ii trimit poze cu mine
i'am trimis 2 prima data si a zis:"uau ce sexy esti"
dupaceea i'am mai trimis 2 si a zis:"baaa da sexy mai poti fii"

ziceti-mi parerea voastra...big grin
funda:d:X:X

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pe prietena ta o ia in brate,tie iti spune ce sexy esti,cred ca e obisnuit sa se joace cu fetele, nu vad vreun viitor prea bun in povestea ta, cel mult sa ajungi sa te certi cu prietena ta cea mai buna din cauza lui.
Merita?

| mgtow a răspuns:

Poti comunica cu el si vezi poate te place mai mult pe tine cine stie.

| TitiDrLove a răspuns:

Esti sexy? asta nu e compliment, ba chiar arata obsesia lui... depinde de genul de persoana care iti place... daca iti place o persoana asa, atunci poti fi cu el impreuna./.

| MMihai a răspuns:

Așa incep relațiile cu bărbați. Peste un an sau cel mult 2 vei scrie la aceiași rubrică, că ești puțin gravidă!

| DarQueen a răspuns:

Ok, părerea mea proprie: dacă s-a dat atât la prietena ta, și ție ți-a zis „esti sexy", este fustangiu, nu merită efortul.
Însă, faci ce vrei happy