| Marian19995 a întrebat:

Va rog ajutati-ma sad
am făcut prostioare cu iubita... M-am terminat si putim mi-a mers pe degete sad.
apoi m-am clătit pe mana Putin si am continuat. Si i-am băgat degetelesad
este posibil sa fie însărcinată?

Răspuns Câştigător
| hopelessbaka a răspuns:

Pe mine mă impresionează prostia voastră, oameni. Refuz sa cred ca este o întrebare pusă sincer. Totuși. nu. iubita ta nu este însarcinată. -_-

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cred ca-l ajuta.winking happy

| maya_1276 a răspuns:

Nu este posibil sa fii ramas insarcinata! Pe bune? Ce varsta aveti? Sexul ar trebui intrezis minorilor si ar trebuie introdusa o materie la scoala de "Educatie sexuala"

| NameHarris a răspuns:

Este posibilwinking

| manuel72 a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor
Nici vorba.

| lucifer12345678 a răspuns:

Daca te-ai spalat, nu.