| Andrei5000 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Cum pot sa cuceresc o fata frumoasa, desteapta, rusinoasa, linistita, iubitoare, harnica, ascultatoare si cu frica lui dumnezeu?

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Pai.ai incredere in tine si invit-o intr-un loc unde sa fiti numai voi doi singuri si spune-i ceea ce simti pentru ea.Bafta! funda?big grin

10 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

rolling on the floorTu faci mișto de noi? Cum adică "cu frica lui dumnezeu"?
Sigur nu e Mărioara?

| XK a răspuns:

1) imi place nickname-ul laughing
2) pai spune-i ca vrei sa o aduci pe "calea domnului"
3) invit-o la un praznic smug

| MyFirstLove a răspuns:

Femeia fatala.
Pai baga-te in seama cu ea pana sti o gramada de chesti desprea ea, apoi invit-o la un suc si fa pasul cel mare. happy

| bsb a răspuns:

Zi ca o spui Lu' Dumnezeu daca nu iasa cu tine la un suc

| bluebios a răspuns:

Incerca la o manastire de maici.

| looolliika a răspuns:

Eu zic saty cauty alta papusa, nu Barbie ca. pana la urma nici tunu esti Ken

| Andreea20000 a răspuns:

Buna!

Cand aud de cuvantul "cucerire" ma gandesc la ceva vulgar, parca spuneai ca este linistita, ascultatoare etc...cu siguranta nu este vulgara fi si tu cum este ea,nu ma refer sa fi fals sau prefacut,dar prin a deveni mai bun nu putem spune ca suntem falsi sau prefacuti! Daca tu esti mai diferit de ea :mai vulgar,rau,neascultator atunci incearca sa te schimbi si sa devi asa cum este ea,sa ai credinta in Dumnezeu (mereu), nu doar de dragul cuiva! Prin comportamentul tau o vei atrage de tine si ii vei demonstra ca tu nu esti asa cum te-a crezut ea, va regasi in tine personalitatea ei!

| newarena1 a răspuns:

IN Primul rind ai multa rabdare cu ea, chiar daca nu te observa, pina la urma te va observa.

| Sicmao a răspuns:

Poţi începe învăţând să scrii „Dumnezeu" cu „D" mare.

| Bohotici_Sebastian_1997 a răspuns:

Fata aceea este din clasa a 5 e si o plac foarte mult dar cateodata ea vorbeste foarte mult cu mine deci incearcati norocul asa am incercat si eu si am facut prinul pas