| Emilia56666 a întrebat:

Va rog ajutati-ma... daca ai relatii sexuale si cum se zice ca fetei trebuie sa'i curga singe...si daca a fost virgina si nu nu i-a curs singe cind a avut relatii.ce inseamna asta,funda celui care ma ajuta, plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Răspuns Câştigător
| hotshotb a răspuns:

Este posibil sa nu i se fi rupt himenul asa ca nu avea cum sa ii curga sange.Sau este posibil sa se fi rupt mai de mult..se poate rupe chiar daca fata nu face sex.

7 răspunsuri:
| xDreamGirlx a răspuns:

Se poate sa nu-i curga de prima data, sau deloc. Depinde de fata blushing

| Azµre a răspuns:

Dacă nu a curs înseamnă că a avut un himen slab vascularizat, a fost excitată, s-a simțit bine, poate avea și un himen elastic sau și l-a rupt mai demult din cauza sportului, spagatei, mersului pe bicicletă...

| iiBeiibiiy a răspuns:

Daca a fost virgina si nu i.a curs nici un pic de sange inseamna ca nu era virgina laughing))

| PяInCєSs a răspuns (pentru iiBeiibiiy):

Chiar ca esti prost informata.

| iiBeiibiiy a răspuns (pentru PяInCєSs):

Draga nu stii de gluma? raised eyebrows

| PяInCєSs a răspuns (pentru iiBeiibiiy):

Nu mi s-a parut a fi o gluma. atunci greseala mea si imi cer scuze desi nu cred ca era cazul, dar fie.

| вєвєℓυѕнαα a răspuns:

Nu e nimic grav daca nu curge sange..Nu s-a rupt himenul la primul act sexual..sar se poate rupe in timp...asa ca daca o sa curga sange sa nu te sperii ca e normal. Funda?