| cazacdenis a întrebat:

Va rog ajutati-ma imi place de o fata foarte mult si vreau sa o ademenesc la mine plzzzzz

Răspuns Câştigător
| toygirl a răspuns:

Salut! iti propun p/u inceput sa o kuceresti prin privire.adica?
in timpul pauzelor cand pleci la cantina doar sa o privesti si kid ea va observa asta u repede sa dai ochii intr-o parte astfel ii vei arata ca o simpatizezi, sa nu-i spui in fata ca o placi p/u ca poti sa o sperii, si ea sa nu stie ce sa raspunda pursi simplu se poate intoarce...sa nu te temi sa faci tu primul pas, sa te apropii de ea si sa vb pur si simplu prieteneste, si cu timpul intre voi va aparea si o relatie...nu te grabicaci dac te vei graji sa o kuceresti poti si sa o pierzi.succes =)

3 răspunsuri:
| Angelsergiuboy a răspuns:

Pai... daca ei nu-i place de tine ignoro ca o sa vina ea la tine dupa aia

| toygirl a răspuns:

In primul rind sa nu-i spui in fata ca o placi.caci ea poate sa se sperie.la inceput poti doar cu privirea.sa o cuceresti.in dependenta daca ea invata cu tine intr-un liceu.la repaus cand pleci la cantina. poti doar sa o privesti in delung.si cand ea va da cu okiii in u... u sai dai intr-o parte.asa ii vei arata ca o placi.sa nu te temi sa faci un pas inainte si sa vorbesti cu ea...la inceput ca cu un prieten. dar timpul va arata totul.succces =)

| cazacdenis explică:

Irinutza o problema eu nu sunt la liceu ci sunt la scoala