| anonim_4396 a întrebat:

Salut vreau sa ii spun unui baiat ca imi place de el da nu stiu cum sa ii spun.si nu stiu cum o sa reactioneze. oare o sa se strice prietenia dintre noi.si mi-e frica sa ii sp. plzzzzz ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| cheloo69 a răspuns:

Poti incepe o discutie cu el si sa il intrebi x tu ma placi? si vezi ce zice.Succes sper ca ti-am fost de ajutor.

1 răspuns:
| DidiiStreet a răspuns:

Deci.dupa ce o sa-i spui(incearca so o faci pe mess)dupa ce o sa va despartiti sau daca nu te place fi disanta timp de o luna evital. apoi incet.incet aprpiete cerei chestii imprumut stai cu el in pauze aoi afara apoi totul va fi ca la incept.nu-ti fa griji si eu am trecut prin faza asta.e o chiestie normalabig grin succes funda? plz.:X