| my_8716 a întrebat:

Va rog ajutati-ma. peste 3 zile fac o luna cu prietenul meu. vreau si eu sa stiu cum as putea sa ii scriu un sms ce sa ii spun pentru ca e doar o luna sa ii fac si un cadou ceva sau? pls ajutati-ma:X

3 răspunsuri:
| swet girl 22 a răspuns:

Dai si tu un sms cu textu la multi ani iubitul meu, chiar daca avem doar o luna de cand suntem impreuna eu parca te cunsc deo viata... ceva in genul asta si cadou nu cred ca e cazul la o luna, la un an mai merge iesiti in oras si sarbatoriti cu prieteni sau singurei

| Noir a răspuns:

Depinde foarte mult de gusturile lui, de varsta si de bugetul tau.

Important este sa fie cat de cat un cadou personal si nu, ''Casete de la STR8, Gilette, etc.''

Ai doua variante, una sa fie un cadou serios si alta sa fie un cadou amuzant...

Daca este fumator, o bricheta eleganta, sau din contra niste plasturi anti fumat, guma si un pachet de tigari fara tutun, (din ierburi de la farmacie)

Daca ii plac jocurile pe calculator, i-ai un joc original, care stii ca inca nu l-a downloadat de pe internet si sigur o sa-i placa.

Daca-i plac calculatoarele i-ai ceva de pus pe la calculator, un webcam o chestie...
Daca ai un buget suficient de mare, gandeste-te la un week-end romantic. De exemplu Weekend HONEYMOOD la Eforie Nord, Daca nu fa un efort de memorie si aminteste-ti daca l-ai auzit vreodata spunand " vreau si eu asta"...
La mine a mershee hee

| Cristina505 a răspuns:

Eu am 16 ani si sunt de un an cu prietenul meu.cand am avut o luna, nu i-am cumparat nimic.Doar i-am spus ca il iubesc tare tare si ca sper sa o tinem tot asa.Eu zic sa nu ii cumperi cadou. Exista multe zile in care sa va faceti cadouri unul altuia.De exemplu.Noi ne-am facut cadouri de Craciun. El mie de 1 martie, 8 martie si de zilele noastre de nastere.Si sigur.cand am facut 1 an :d Cel mai bine e sa astepti pana va veni o ocazie speciala pentru a`i face un cadou happy. Va doresc o aniversare placuta! :*