| Mia999 a întrebat:

Buna TPU... vreau si eu niste ideei. Trebuie sa-mi fac un jurnalhappy... si nu stiu cumm... va rog frumos ajutati-ma:X funda(un site ceva.)orice)mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| Destinee a răspuns:

Buna!
Ia un caiet normal si lipeste pe coperta foarte multe abtibilduri si poze(chiar si decupate).Pe prima pagina poti scrie mai multe lucruri despre tine! Poti face o pagina in care sa desenezi curcubee si nori si sa scrii pe ele dorintele tale, la sfarsit poti sa-ti pui testele de la scoala.Ca sa fie super jurnalul, poti sa lipesti multe abtibilduri.In el este si normal sa-ti scrii secretele, poti sa mai faci si un fel de tabel in care sa scrii pe cine urasti, pe cine iubesti!

Bye:*

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Poti sa faci un jurnal care sa semene cu acesta http://openlibrary.org/books/OL10491865M/The_Princess_Diaries_Diary si sa faci tot felul de personaje (create de tine!) :)

---> Numai bine! :o3

| aleksuta a răspuns:

Nimic nu e mai frumos decat sa ai un jurnal PERSONALIZAT care pe viitor, cand il vei reciti sa itit aduca aminte de vechile trairi.Nu trebuie neaparat sa il faci dupa un anumit model:poti fi doar TU.Iti poti trece toate trairile, sentimentele din momentele respective.Asa zisele oracole,care sunt binecunoscute sunt funny datorita raspunsurilor pe care le primesti la intrebarile puse de tine insa e mult imi ok sa ti-l personalizezi dupa poftele tale. Poti trece diferite intrebari cu referire la ceea ce ti-ai dori pe viitor sau despre cum vezi anumite lucruri,ce nu te multumeste, ce doresti sa schimbi la tine, la intregul univers din jurul tau.Cum ti-am imi spus sau ti-am dat de inteles:nu trebuie buie sa ai un model anume.Tu esti unica si vei gasi o modalitate de a-l adapta gusturilor tale si de a fi multumita. Sper ca ti-am fost catusi de putin de ajutor.