| ruxy333 a întrebat:

Va rog ajutati`ma pun raspunsuri pe TPU dar apare sa confirm la adresa de mail Am confirmat si mi-a aparut mail`ul a fost confirmat! Acum insa nu apar raspunsurile mele! Ce trebuie sa fac plss ajutor! Funda! Scz categoria dar e cea mai vizitata si am nevoie de raspunsuri urgent! Ms mult!:*

2 răspunsuri:
| ruxy333 explică:

Pai asta e ca nici la raspunsurile mele nu apare... oricum mersihee hee

| madalina19e a răspuns:

Trebuie doar sa astepti! Niciodata nu apar imediat.trebuie mai intai sa fie aprobate si mai apoi vor fi afisate... daca dai clik la categoria "Raspunsurile mele" o sa vezi ca acolo apar, iar deasupra de el scrie "Status raspuns:... " cand scolo scrie doar aprobat atunci apare si rasp tau.Cateodata apare a2a zi chiar, trebuie sa astepti putin mai mult dar stai linistita ca raspunsurile tale vor fi publicate.Bafta!
Sper ca ti-am fost de ajutor!