| Groparu a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine ca nu mai inteleg nimic pur si simplu, dati-mi un sfat o parere.Deci mi-am intalnit jumatatea in urma cu un an si aproape 2 luni totul a fost bine si frumos ne-am iubit, cel putin eu stiu sigur ca am iubit-o si o iubesc pana la cer si inapoi si din cate imi arata si ea ma iubea la fel pentru ca nu era vorba de interes avand in vedere ca nu ii ofeream bani, cadouri si deastea.Deci totul a fost bine si frumos pana acum 2 saptamani cand s-a schimbat radical, nu prea mai iesea cu mine zicea ca are de invatat si nu are timp dar statea cu prietenii afara cate 3-4 ore, nu ma mai suna asa des, nu imi mai spunea ca ma iubeste cum o facea pana acum si in cele din urma am ajuns la despartire care pe mine m-a pus la pamant.Cand am inteles asta ca sunt pe cale sa o pierd cu totul am incercat am facut tot posibilul sa o recastig am implorat-o sa ma ierte sa vina inapoi, a vazut cat ma chinui fara ea cat plang, cat ma consum ce am ajuns de cand m-a parasit.Nu am reusit absolut nimic nu vrea cu nici un chip sa ne impacam dar continua sa imi spuna ca poate pe viitor mai avem o sansa. Ea spune ca inca ma iubeste dar ca s-a despartit de mine pentru ca ne-am tot certat(poate ca am fost si eu prea gelos si posesiv)dar a fost prima mea greseala nu i-am mai gresit pana atunci.Acum va rog spuneti-mi si mie cum e posibil intr-o saptamana sa dispara toata dragostea care se presupunea ca exista intre noi si cum poate spune ca ma iubeste cand ma vede cat ma chinui cat incerc sa o recastig si o implor sa ma ierte si cat sufar fara ea.Chiar poate avea cineva asa o inima de gheata incat sa nu ii pese de persoana care o iubeste atat de mult incat si-ar da si viata pentru ea si sa o lase sa se chinuie chiar asa? Credeti ca mai are rost sa mai incerc sa o recastig sau cel mai bine ar fi sa las timpul sa treaca? Nici nu mai stiu ce sa cred parca nimic nu mai are sens, parca tot ce am crezut a fost doar o minciuna va rog as aprecia un sfat o idee orice.Nu va bateti joc s-ar putea sa ajungeti si voi in aceeasi situatie.

Răspuns Câştigător
| Disstrict a răspuns:

Frate o relatie lunga dupa un timp ii monotona de la monotonie duce la despartire plus ca is multi factori ce pot interveni hiene ca altfel nu ii poti numi alt baiat certurile si toatee se acumuleaza si se ajunge aici. Tu unu nu trebuia sa te milogesti la ea fiindca vede ca te are la mana si poate sa faca ce vrea cu tine sta cu unu 1 luna dupa se impaca cu tine etc te foloseste ca pe a 3-a roata fii barbat ia-ti viata in piept si mergi mai departe toti trecem prin asta macar odata si doare dar viata are si urcusuri si coborasuriwinking

3 răspunsuri:
| Groparu explică:

Ce sa zic am mai facut o ultima incercare fara nici un rezultat pur si simplu din partea ei nu mai exista cale de impacare si am rugat-o sa imi spuna ca nu ma mai iubeste si ca vrea sa o las in pace si plec dar nu a vrut sa imi spuna asta ci continua sa imi spuna ca acum nu ma poate ierta, poate pe viitor. Pozele cu noi le-a sters toate, mesajele din telefon absolut tot mi-a spus chiar ea cand am fost sa vb ultima data cu ea. ce sa mai cred? Daca a sters totul asa usor si ma respinge intr-una de ce nu vrea sa imi spuna ca nu ma mai iubeste si sa scape de mine si dc continua sa imi spuna mereu ca poate pe viitor ne vom impaca...

| SethMC a răspuns:

*** si eu sunt in aceeasi sit de 4-5 zile doar ca la mine m-a inselat si era sa il bat pe ala grav da mam lasat....plm crede-ma aceleasi lucruri spunea si exa mea ca poate in viitor.si *** ca sa o uiti, stai cu prieteni tai adv radeti glumiti, faceti ce va place dreacu las-o sa plece daca asta a vrut.stiu ca e greu si mie mi s-a intamplat si naibi eu mi-am distrus mainile la propiu, cand am aflat ca ma inseala am dat cu pumni si bari in stalpi eram plin de nervi dar incetu cu incetu caut alta iubire.bafta man si ai grija ce faci in continuarewinking

| SEkaty3 a răspuns:

Hey, lasa ca mai sunt fete, nu mai fii trist big hug
Poate a aparut in viata ei un alt baiat sau s-a plictisitstraight face
Mai bine ai incerca sa treci peste sau fa-ti o noua prietena si vezi cum reactioneaza. Nu te mai umili in fata ei cerandu-i scuze, ca fetelor nu le plac baietii gen catelus tongue Poate se intoarce roata!
Bafta si fiii barbat!:*happy