| Biancutzaaa13 a întrebat:

Va rog ajutati-ma, un baiat spune tuturor ca eu sunt o curva si cate si mai cate, si nu este deloc adevarat, spre deosebire de alte fete in clasa cu el, vreau sa. l fac sa inceteze si nu stiu cum

Răspuns Câştigător
| NatureSelf a răspuns:

Daca zice asta, inseamna ca te place de inebuneste, si nu stie cum sa-ti dea de inteles asta, si in schimb strica totul, vorbeste cu el, sincronizeaza, spune ca nu iti place asta. incearca sa vorbesti cu el, sa vezi ce om e, poate e un om ranit. O vorba buna totdeauna ajuta. Bafta

6 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Singura modalitate e sa-l avertizezi ca e o insulta asupra ta, ca e un mojic si daca nu inceteaza vei lua masuri le vei spune profesorilor si parintilor tai si ai sa vezi ca acest individ va inceta! multa bafta si nu-l lasa sa isi bata joc da? papa

| costel24ro a răspuns:

Probabil e doar invidios sau te place si l-ai refuzat.sau ai fost cu el impreuna si dupa i-ai dat papucii si se razbuna!

| consilierultau001 a răspuns:

Ignora-l este ceam mai buna solutie. La un moment dart isi va da seama ca este un nepoliticos si se va retrage...

| Biancutzaaa13 explică:

Problema este ca e fostul meu iubit, si ne cunoastem de vreo 2 ani straight face

| costel24ro a răspuns (pentru Biancutzaaa13):

Deci asta e problema...se razbuna.mai ales daca tu i-ai dat papucii.nu a suportat asta si in capul lui micut a zis ca l-ai lasat pentru altu.

| Maliiiii a răspuns:

Nu trebuie sa bagi in seama pe toata lumea. Si poate cine stie...smugte place>:d