| babachis a întrebat:

Va rog ajutati un baiat care e inebunit dupa o fata si nu stiu cum sa o cucereasca
am o clasa care daca aude de chestii din astea se tine scandal 6 saptamana si juma (s-a intamplat)
deci cum o cuceresc?
este o fata cuminte nu prea vorbeste mult cu mine dar nici cu ceilalti adora glumele si desteapta
ea sta in oras iar eu al 20km dinstanta (nu stiu dacai importanta asta)
cum o cuceresc?
ajutor = funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa o mai intrebi la teme sau sa fii de acord cu ea! sa incerci sa ii dezvaluii pasiunile si o sa vezi daca aveti pasiuni comune asa vei stii cum sa o abordezi :* bafta! funda?

| MadaPhuu a răspuns:

Pai uite.In prima sap. intra in vorba cu ea.In a 2-a sap. cerei facebookul, Idiul, etc.In a 3-a sap. invit-o in oras impreuna cu cativa prieteni si acordai atentia maxima(dar nu iti neglija prieteni). daca e desteapta isi va da seama ca o placi si te va intreba daca e adevarat iar tu vei raspunde ca da si o vei intreba si tu la randul tau daca te place.Atunci vei sti daca vei avea parte de dragoste sau nu.NU UITAbig grinragostea se infiripeaza in timp.
P.S.invit-o la un film horror sau romance iar daca nu sti spune-i ei sa aleaga.
BAFTA!