| NeymarFan a întrebat:

Cum sa cuceresc o fata care nu vorbește cu mine, deoarece alt băiat o sâcâie mereu.Nu îmi raspunde la mesaje, si nu stiu ce sa fac.Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La cat de disperat esti nu ma mir

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu iti raspunde la mesaje deoarece te ignora. Daca nu ti-ai dat seama din ce motiv te ignora am s-o fac eu. Nu interactioneaza cu tine fiindca pentru ea efectiv nu existi, nu are/simte deloc atractie fata de persoana ta. Iti irosesti timpul inutil, fara rost. Incearca sa cuceresti o alta fata care sa fie interesata si atrasa de persoana ta. Succes!

| neutrino a răspuns:

Roag-o frumos!

| MrCaNaByS a răspuns:

Salut,nu mi-as dori sa fiu in situatia ta deoarece ai ajuns in punctul in care nu mai ce face ..iti accepti soarta si mergi mai departe. Nu e ultima fata de pe pamant, mai sunt o multime. Gandeste-te ca nu tu ai pierdut, ci ea si mergi mai departe cu capul sus.