| Pufuletz_8806 a întrebat:

Va rog dau fundita cine imi poate spune cum imi pot sterge hainele de pe missbimbo. Orice sterge, vinde cum? Se pot vinde? Ca sunt lvl.10 si am haine frumoase dar de la lvl. mai mici, iar eu vreau sa-mi cumpar altele, iar astea sa le sterg sau sa le vand

2 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Nu vinde nimic draga. Lasa`le acolo. Ca mai tarziu [ sunt lev. 17] trebuie sa ai in garderoba 1000 si ceva de haine! Asa ca lasa acolo. Si nu, nu cred ca poti vinde/sterge.

P.S: data viitoare cauta si alta categorie.

| metin2crz a răspuns:

Invata sa te exprimi