| AnToOniiia a întrebat:

Va rog din suflet sa CITITI si sa ma sfatuiti crying Cum ma pot desparti de un tip cu care sunt de o saptamana ca sa ma impac cu I? Sa-i zic motivul real nu pot pentru ca mi-ar iesi o reputatie super proasta pentru ca eu am parasit o gramada de baieti, dupa un timp f scurt, ca sa ma impac cu acelasi I. Chestia e ca baiatul cu care sunt acum se poarta super cu mine, doar ca de ieri vorbeste pe mess cu o fata de la scoala la care se da(cica e un plan, iar la avatar nu mai are poza cu noi 2), dar mi-a zis ca daca nu vreau eu, nu mai vb cu ea... Ma gandeam ca as putea folosi asta ca pretext de despartire, dar nu krd ca as reusi, mai ales ca el este f insistent si ar vrea sa fie cu mine straight face Lui I. i-am zis ca m`am despartit d actualul si vrea sa ne vedem maine, iar actualul ma suna intruna si am incurcat`o raw, mai ales ca I. insista sa ne intalnim maine(altfel nu ne mai impacam) :-s Ce sa-i zic actualului ca sa ne desp(mai ales ca stem de la aceeasi sc, iar toata sc stie de noi, inclusiv toti profii)? Sau ce as putea face? Si asta pana maine?

4 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Daca esti sigura ca poti sa te impaci cu fostul poti sa-i zici ca nu mai merge nu simti nimic pentru el si nu are rost sa mai stati va intelegewinking
pa

| AngelaRAmona a răspuns:

DAca actualul deja incepe sa insele, mai bine il lasi.Abia aveti putin timp si el deja se da la alta... Spune-i motivul real. Sau macar sa inceteze ca daca nu va urma despartirea. Oricum ...nu cred ca se va lasa el asa usor tongue. Daca chiar tii la I si simti nevoia sa te impaci cu el, atunci desparta-te.Dar eu zic sa te mai gandesti de 2 ori pana a faciacel pas.E posibil ca sa te desparti cu I inca o data.Incearca sa ii compari.Sa vezi cu, care te-ai simtit mai bine, care te-a iubit mai mult, care te-a respectat.

| floryn92 a răspuns:

Acorda-i timp celui cu care stai de o saptamana; nimic nu conteaza mai mult decat faptul ca el te iubeste.
in plus daca te impaci cu fostul ai sa vezi ca o sa fie bine doar putin timp, dupa o sa simti pe propria piele ca CIORBA REINCALZITA NU ARE ACELASI GUST!

| denisFlafi a răspuns:

Pai u te joci asa cu baietii.eu ca baiat tias zice sa il alegi pe actual si sa ii zici lui l ca ai un prieten. dar e doar o parere de-a mea poate ceilalti de pe TPU au altceva de zis