| Irinka a întrebat:

Va rog fara glume, prietena mea are o relatie strinsa cu un barbat de 23 ani ea are 16, dupa decizia de a incepe relatii sexuale, prima data totul a fost bine, dar incepind cu a2-a oara el nu poate da drumu** orikit nu sar starui, ea simte placere extrema, iar el nimic, dupa o pauza in relatie el a spus ca cu alta e totul bine. ea e speriata crede ca e ceva ineregula, are cineva o explicatie?

Răspuns Câştigător
| RicăPăturică a răspuns:

Nu o mai excita fata respectiva sau se gandeste la o sperietoare in timpul actului sexual... Eu nu m-as mai impaca cu el daca as fii fata mai ales ca a fost cu alta si au facut si sex in timpul asta

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Da, a obtinut ce a vrut de la ea.

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Pe acel barbat de 23 de ani nu-l mai excita prietena ta si de aia nu poate sa`si dea drumu`l, nu`i nimic in neregula cu ea tongue. Si app daca vrea placere extrema sa`mii zica mie laughing o ajut eulaughing)

| cuvant a răspuns:

Nu se excita in timpul actului sexual dar nu este nregula cu tine. dar ai grija sa nu fie o scuza sa faca sex cu altele.
Poti cauta si tu metode diferite de al excita si sa-l faci sa isi dea drumu.

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Daca nu-l mai satisface inseamna ca s-au f^tut astia la greu