| Zaibaru a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma sunt indragostit de o fata care si ei cred ca ii place de mine si nu-s cum sa reactionez adica sa ies cu ea sa fie prietena mea nu am mai stat cu vreo fata ma gandesc mereu la ea nu-s cum sa fac sa stau cu ea va rog dati-mi sfaturi ajutati-ma! funda

Răspuns Câştigător
| BeAmazing a răspuns:

Invit-o la un suc, o prajitura. ceva! si ca sa o dai si mai pe spate. i-ai o floare [trandafir] vei vedea ca va ramane sochatabig grin si te va placea mai mult!

3 răspunsuri:
| raduraduu a răspuns:

Condu-o acasa cand iesiti de la scoala(daca e cu tine in aceeasi scl) sau invit-o la un suc.

| PattyxPaty a răspuns:

Ai putea sa te duci la ea si sa o pupi! apoi ai putea sa o ii iei mana si sa o duci in parc!

| EsEiEs a răspuns:

Invit-o in oras la un suc, cafea, prajitura, etc si discutati.