| MsSaxobeeat a întrebat:

Va rog frumos nu a nevoie de critici, daca vrei sa ma ajutati bine daca nu close! Am fost ieri la iubitul meu acasa si am inceput sa ne jucam sa ne dezbracam. eu am ramas in pantaloni scurti si el in boxeri. Insa el statea peste mine si eu cu picioarele pe umeri lui si ii simteam penisu ca si`l misca si parca ma durea putin dar f putin [numi dau seama ca ma durea si burta]. Cand am ajuns acasa aveam sange pe boxeri si numi dau seama daca mai sunt virgina sau nu...ca trebuia sa`mi si vine CM. Cum as putea sa`mi dau seama ce e?

9 răspunsuri:
| Visecolorate a răspuns:

Daca nu a existat penetrare mai esti virgina. Inseamna ca ti'a venit ciclul. Daca spui ca erati si semi-imbracati nu ai de ce sa iti faci griji happy Stai linistita.

Răspuns utilizator avertizat
| Kerryn a răspuns:

Mdaaaaa e straniu! Daca te dezvirgina cred ca iti dadeai seama smug sau nu? Eu si dormind as simti xDDD dar tu sa nu fi fost. Pai vezi si tu e simplu, dupa asta tot mai ai zile de menstruatie? sau nu, daca da inseamna ca pur si simplu ti sa inceput atunci. Si apoi daca erati ambii in pantaloni scurti/boxeri

| FucktheSystem a răspuns:

Sincer oamenii ca tine ( copiii mai exact pentru că aș fi sigură că n-ai mai mult de 14 ani) n-ar trebui să facă sex și nici măcar să se gândească la asta. Adică cred că ar trebui să te mai informezi înainte să ajungi să te dezbraci în pat cu iubitul, adică măcar să ști că trebuie să-ți rupi himenul pentru a nu mai fi virgină și de asemene ar trebui să ști că n-avea cum să se rupă ținând cont că tu aveai pantalonii pe tine...
Și sincer ai nevoie de critici pentru că nu cred că îți dorești un copil prin generală sau liceu, iar dacă tu faci chestii de genul și ești așa de neinformată chiar cred că o să ai parte...

| AnemonaP a răspuns:

E doar o coincidenta, esti virgina inca, doar ti-a venitwinking

| 阿雷克桑德拉 a răspuns:

Nu are cum. deci ca sa te dezvirgineze trebuie obligatoriu sa iti introduca penisul! daca tu zici ca erai in pantaloni scurti si el in boxeri, nu s-a intamplat asta. sigur ti-a venit menstruatia. chiar daca ti-au curs cateva picaturi...crede-ma ca eu m-am chinuit vreo luna de zile pana am reusit sa ma dezvirginez.si sa imi curga sange.

| eliza_4776 a răspuns:

Nu este posibil asa ceva draga mea! sigur era menstruatia a durat cateva zile banuiesc, dar ma mira faptul ca te-a durut prin pantaloni scurti :-ss in fine.stai lin ca esti virgina dar data acu s-a ajuns pana aici, inseamna ca data viitoare o so faceti in mod sigurhee heeOare de ce nu ati continuat joacatongue?

| Kitty_7799 a răspuns:

Pai daca continua sa iti curga sange, esti virgina. daca iti vine peste cateva zile menstruatia nu mai esti.

| LiiiveLaughLove a răspuns:

Daca aveai pantalonii pe tine nu ai fi avut cum sa fi fost dezvirginata.si mai ales daca trebuia sa iti vina si mentruatia si te mai durea si burta.e normal ca e vorba despre faptul ca ti-a venit ciclul happy. trebuie sa mai astepti cateva zile. daca vei mai avea sange pe lenjeria intima si peste cateva zile.inseamna ca esti virgina. daca nu atunci nu mai esti.