| anoonimmmmm a întrebat:

Bunã TPU! As vrea sa va descriu problema mea. V-as ruga sa nu radeti. La inceputul lunii am fost la prietenul meu si ne-am jucat putin. El era in boxeri(ud rau de tot) iar eu in pantaloni scurti. M-a tot tras peste el si s-a frecat de mine. Desi aveam pantaloni scurti. A trecut si acea zi iar acum o saptamana trebuia sa imi vina ciclul. Nu mi-a venit decat azi. In ultimul timp am inceput sa am dureri de spate uneori greturi(foarte putin) iar ciclul a intarziat si este brun-roscat. Aceste simptome stiu ca sunt specifice unei sarcine. Acum, azi cand mi-a venit ciclul am inceput sa am dureri din ce in ce mai mari de coloana si spate.
E posibil sa fiu insarcinata?
P.S. Am 16 ani si sunt virgina.

Răspuns Câştigător
| Mussette a răspuns:

Nu esti.
Te doare spatele, coloana, fiindca te dor ovarele si provoaca durerein toata regiunea lombara. Posibil ai ridicat ceva, ai carat.
Iar uneori inainte sa-ti vina ciclul, poti avea dimineata unele greturi.

7 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Buna.Nu este posibil.Stai linistita

| vocea a răspuns:

Nu are nici o treaba cu sarcina atata timp cat nu ai facut sex, durerile vin de la ovare, singura fecioara care a ramas gravida a fost maria mama mantuiorului

| Mussette a răspuns:

Ms pentru fundita. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Mihailescuioana29 a răspuns:

Nu mai gandi atat de mult, desi stiu ca este cam greu, ca asa suntem noi fetele. Gandim prea mult. Stai linistita, nu ai cum sa fii insarcinata.

| methodmen a răspuns:

Nu e posibil, linisteste-te.

| mrscarter a răspuns:

E imposibil, esti doar paranoica.