| Kattth a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati...Am impresia ca prietenul meu ma insala. Astazi mi-a spus ca ar trebui sa rarim putin sexul cateva zile pentru ca are o secretie alba -cremoasa. Mi-a spus ca se face de la prea mult sex. L-am crezut si am fost de acord sa facem o mica pauza. Problema este ca i-am povestit unui prieten care mi-a spus ca secretia aceea este de la sex cu mai multe persoane. Adica ca s-ar putea sa ma insele. Stiti despre ce este vorba? Cine are dreptate? Help me please sad!

12 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu ştii nimic sigur până nu vă faceţi amândoi un control, el la urolog sa dermatolog, tu la ginecolog.
În cazul în care afli că e vorba de o B.T.S., e clar că te-a înşelat, a contactat-o şi ţi-a dat-o şi ţie!
Baftă!

| Oana92 a răspuns:

Nu exista ca are secretii de la prea mult sex! Aia e boala curata, mergi si tu la ginecolog inainte sa se agraveze.

| Danysan a răspuns:

Daca e fustangiu e de rau -iar secretia aia la tine nu e semn bun. Mergi la medic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fuga la medic iar in cazul in care te-a imbolnavit fuga la politie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te minte cu secreția aia.
Depinde de debut. Poate să aibă un trecut nu tocmai sănătos.
Îți dai seama după alte feluri dacă te înșală: vezi atenția ce ți-o acordă, dacă e evaziv, dacă se presează cu prea multe detalii când vrea să povestească ceva (exagerează ca și când ar ascunde ceva).
Fuga la ginecolog dacă ai și tu problema asta.

| Demonull a răspuns:

P r e z e r v a t i v.nu e scump dar face multe happymai ales daca el umbla cu ''veverita'' in alte scorburi

| Kattth explică (pentru Demonull):

Am auzit si eu de el stai linistit. Am si folosit dar nu in relatia asta care o consider sau o consideram serioasa. Nu ma gandeam ca o sa ma insele si ca o sa imi cauzeze probleme happy

| Demonull a răspuns (pentru Kattth):

Asta este..cunosc sentimentul.

| Fulbaster a răspuns:

Ar trebui sa ii dai baiatului o pauza, poate ca nu "mai poate".

| vasic a răspuns:

Cum stii dacă ai BTS?

O femeie trebuie să se adreseze medicului dacă prezintă:

o scurgere vaginală în cantitate mare, cu miros urât (modificat);
durere în timpul actului sexual;
pierderea unor cantităti mici de sânge după actul sexual;
usturimi si dureri la urinare;
mâncărimi sau dureri la nivelul vaginului;
aparitia unor ganglioni (noduli, umflături) în zona genitală.

Un bărbat trebuie să ceară sfatul medicului dacă prezintă:

o secretie albicioasă, cremoasă, urât mirositoare la nivelul penisului;
usturimi (arsuri) sau dureri la urinare;
răni sau diverse leziuni la nivelul penisului;
mâncărimi la nivelul penisului;
aparitia unor ganglioni în zona genitală.

| ElyNix23 a răspuns:

Păi, în acest caz, ar trebui să faci o vizită la ginecolog. Iar după, îl poți întreba pe el. Eu sunt de părere că băieții care își înșală iubitele și nu sunt sinceri pot să se odihnească sub o roată de camion.
Succes. happy

| Kattth explică:

Am uitat sa mentionez ca si eu am de azi dimineata o secretie maronie urat mirositoare insa nu sunt sigura daca este vorba de vreo boala cu transmitere sexuala pe care putea sa mi-o dea in caz ca m-a inselat sau din cauza ca urmeaza sa imi vina ciclul.