| Anelis a întrebat:

ajutati-ma va rog urgentcrying am un prieten de 5 luni, eu am 16 ani si el 20big grin, si saptamana aceasta am inceput sa facem "unele chestii". pentru ca sunt virgina nu prea sunt pregatita sa imi incep viata sexuala asa ca am luat'o usor. Toata saptamana eu si prietenul meu am inceput sa ne "jucam", mancaierii saruturii, stiti >voi:"big grin degetul lui a intrat in vaginul meu la inceput a fost dureros dar acum m-am invatatstraight face problema este ca dupa toate chestiile astea secretia vaginala nu mai este asa de transparenta crying sa transformat intr'o culoare galbuie spre maroniuthinking ceva de genu...nu miroase neplacut doar are culoarea aceastastraight face e ceva in neregula cu mine? inca o intrebarebig grin. ma poate dezvirgina cu degetulstraight face? nu vreau raspunsuri de genu "la varsta asta iti trebuie bla bla bla" help me plscrying
mersi:*

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil nu v-ati spalat foarte foarte bine pe maini si pe organele genitale inainte de aceasta joaca si te-ai ales cu o infectie genitala. E cazul sa ajungi cat mai repede la ginecolog pentru examen de secretie.

| Alina a răspuns:

Da, e posibil sa te dezvirgineze cu degetul happy asa ca mai bine ia o decizie clara cu privire la virginitatea ta.Nu e exclus sa ai o infectie, mergi la un consult happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce tie frica nu scapi