| Karinna1 a întrebat:

Va rog niste sfaturi plsss.Imi place de fratele unei prietene de-ale mele. pana in septembrie nu am prea vorbit cu el desi ma
duceam destul de des la prietena mea. In septembrie la majul ei a fost diferit, ne-am sarutat, am dansat. Prietena mea stie ca mie imi place de el si i-a zis odata (la nervi) sa nu ma tot faca sa astept dupa el sa-mi dea un raspuns. Mi-a zis dupa cateva zile pe mess ca "intre noi doi va fi o relatie doar de prietenie mai mult nu cred ca o sa fie. ai observat ca nu am timp de nimic iar cand ajung acasa nu mai am chef de nimic la cat is de obosit." in decembrie l-am sunat de Craciun mi-a zis sa ne inatlnim m-a luat cu "iubi ce faci? si m-a intrebat daca am prieten" M-am intalnit cu el dupa 3 zile, am vorbit nimic mai mult... mi-a zis cand mai vreau sa iesim sa il sun happy Marti am fost iar la ea si din nou s-a "legat" de mine, mi-a zis ca de ce umblu asa decoltata, ca el stie ca pentru el vin asahee hee.

Ziceti-mi plsss ce sa fac! eu cred ca nu prea vrea sa se combine cu mine din cauza surorii lui ca ce o sa zica daca suntem impreuna! Ea nu are nimic impotriva, am vorbit cu ea despre el si s-a bucurat. Ce sa fac sa-i zic eu daca vrea sa fie cu mine? help! plssss

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Se pare ca tu ai omis ceva, a spus ca nu o sa aiba timp de tine, dar se pare ca atunci cand il chemi afara vine. Chestia ciudata este ca el spune, el asculta si tot el e acela care incalca ceea ce a spus. Gen el ti-a spus ca nu are timp de tine da? Tot el a fost cel care s-a dat la tine si ti-a zis ca atunci cand vrei sa va intalniti sa-l suni. Ce reiese din asta? Ca pana la urma nu este asa de ocupat precum se da. Cred ca ar fi bine sa vorbesti cu el, nu neaparat sa-l intrebi tu. happy

1 răspuns:
| KissStarDee a răspuns:

El crede ca nu are timp pentru o iubita, ca nu o sa ii acorde mult timp si de aceea prefera sa aiba o prietenie, daca tu nu vei fi suparata ca nu iti acorda mult timp mai bine fii cu el ca o sa vada ca are timp si pentru o iubita, intreaba-l tu daca iti place asa mult de el, succes!