| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Va rog sa ajutati un prieten cu niste raspunsuri. Dau funda la cel mai explicit raspuns:

"Cum sa procedeze un baiat, care vrea sa cucereasca o fata care e draguta, dar sta mereu pe mess?"

Răspuns Câştigător
| s3xy0girl20 a răspuns:

Pai daca sta pe mess sa intre in vorba cu ea sa se cunoasca mai bine sa vada ce-i place si ce nu sa caute subicte de discutii interesante si eventual sa o invite in orasbatting eyelashes mai bine si dupa reactiile fete dupa un timp o poate intreba daca vrea sa se combine cu el(nici chiar de la prima intalnire):d

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Să-i facă o dedicaţie la Taraftv sau la alt post cu muzică de subcultură. Dacă eşti tu cea în cauză, merge sigur.
Ori vomită, ori o să fie "două puncte ics" la ideea gunoiului comun.
Salut.

| Elena1234456 a răspuns:

Pai ar trebui sa incerce sa vorbeasca intai cu ea pe mess, daca asta e pasiunea ei. Dupa ce devin mai apropiati, pot iesi impreuna happy.

| hsr a răspuns:

Pur si simplu, vorbeste cu ea. o alinta, o inveseleste cand e trista, ii dedica melodii, chestii simple prin care arata ca tine la ea:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata trebuie sa il distraga de la mess si sa il determine sa nu mai petreaca atat de mul timp...pe el