| Cristina788 a întrebat:

Va rog sa imi dati sfaturi. Am cunoscut un băiat pe Facebook problema este ca eu sunt din Bucuresti iar el este din Timișoara, am vorbit cu el si mi-a spus ca e singur si vrea o relație serioasă eu îi scriu in fiecare seara pe messenger dar nu imi mai răspunde la mesaje de 2 săptămâni. Ma gândeam ca poate are prietenă si i-am scris un comentariu pe Facebook la o poza i-am scris multe cuvinte de dragoste la care el mi-a dat like, asta inseamna ca nu ascunde de nimeni relația noastra. Vreau sa il fac sa vina in Bucuresti sa ne cunoaștem dar din pacate nu prea conversează cu mine, cum sa-l conving sa ne cunoaștem? Din ce cauză nu imi răspunde la mesaje?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timisoara si vrea relatie serioasa? Are cumva 27 de ani? thinking

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt eu fi calm, eu numai cred in asa ceva, mi se pare naiv sa crezi in asa ceva, sunt 500 de km distanta baiatul vrea sa scape de ea, eu numai cred nici daca e vorba de o relatie reala e pierdere de timp

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt 500 de km intre voi ce viitor aveti? baiatul a vorbit cu tine ia trecut cheful, hai tu in Timisoara daca il iubesti asa mult, e gratis daca esti studenta sau jumatate daca esti eleva, vine undeva la 40 de ron nu e o avere daca asa mult il iubesti

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Vezi ca mi/ai scris tot mie si al 2 post pacala

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

E ceva automat, eu am scris sus

| Cristina788 explică (pentru RAY):

Eu as merge in Timisoara dar problema este ca tipul nu imi mai răspunde deloc, de ceva timp primește comentarii pe Facebook de la o fată, dar eu fiind geloasă i-am scris si eu lui un comentariu cu pretextul ca e faină poza iubire, și totuși... daca intr-adevăr avea prietenă ar fi șters unde i-am scris "iubire". Cum pot sa aflu daca are prietenă?,

| RAY a răspuns (pentru Cristina788):

Unde sta in Timisoara?

| crazypop a răspuns:

Ofera-i ce ai tu mai bun rolling on the floor)))

| Andrei123asd a răspuns:

Poti foarte usor sa il convingi, depinde ce fel de baiat este.Folosestete de tot ce poti sa il convingi.De obice daca nu raspunde la mesaje ori nu are timp ori din alte motive.