| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti. Daca imi place de o fata si cred ca si ea ma place deoarece cand vorbesc cu ea se inroseste la fața si ma lua in brate cine ar trebui să facă primul pas? Eu ca baiat sau ea si daca ar fi sa fac eu primul pas ce s-o intreb?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De obicei, cel care are mai mult curaj face primul pas, dar având în vedere ca se înroseste și când vorbește cu tine, e clar. Te trebuie sa îl faci.

8 răspunsuri:
| anonima455 a răspuns:

Eu cred ca cel mai corect ar fi ca baietii sa faca primul pas. Intra in vorba cu ea si ii spui ca simti ceva pentru ea, dupa aflii daca e reciproc. Multa bafta! Funda? happy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu are importanță. Nu există o regulă despre cine trebuie să facă primul pas. Este un pas care trebuie făcut. Nu trebuie să o întrebi nimic, fă pasul.

| corbulalbrosu a răspuns:

De cand e lumea si pamantul, intotdeauna barbatul a fost cel care mergea la petit. big grin

| Crackman a răspuns:

Du-te tu fa treaba, ca de la altul te vad cu par alb in fund

| Emilian65 a răspuns:

Tu, ca baiat. O intrebi daca vrea o relatie cu tine.

| Plato a răspuns:

Nu exista nicio regula de genul "baiatul face primul pas", e o tampenie, e aberant. Oricine poate, ideal ar fi sa fie o apropiere reciprocă.

Pai cum ce sa o întrebi? Noi sa stim ce vrei tu? Exact ce vrei, aia o intrebi.

| Andreeush a răspuns:

Tu ar trebui să vorbești cu ea.

| Vichy99 a răspuns:

Părerea mea este ca tu ar trebui sa faci primul pas, ești băiat. daca nu ai curaj sa îi spui in față ce simți poți sa- i scrii un mesaj sau sa o scoți la un suc si sa vorbiti