| mada225 a întrebat:

Hei TPU am nevoie de cateva sfaturi in legatura cu o prietena de a mea, eu i-am dat cateva da nu e ferm covinsa asa ca am nevoie sa imi spuneti si voi cateva, problema este urmatoarea : prietena mea il place pe un baiat foarte mult, se tin in brate, il cam lasa pe el sa o pipaie nu peste tot, vorbesc deschis, iar el intr-o seara ea spus daca fac si ei ceva frumos de neuitat in vara asta ( sex ), acesta spunandu-i ca o sa fie bine pentru amundoi, deoarece va fi primul lor contact sexual la amundoi, si stiind ca urmeaza si ca prietena mea sa faca minunata varsta de 18 ani. Cert este ca cei doi cam tin unul la altul, dar nu sunt impreuna.

Eu i-am dat cateva sfaturi, dar ea este foarte mult in dilema, asa ca va rog cu multa seriozitatesa spuneti ce ar trebui sa faca.

Va multumesc :* :* :*

6 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Daca s-ar fi nascut cu vreo 20 de ani inainte, prietena asta a ta nu mai avea acum nicio dilema. Si asta pentru ca pe atunci oamenii inca mai aveau ceva principii si respect de sine!
Nu inteleg ce nu-i e clar. Tipul vrea sa faca sex cu ea, nu vrea o relatie!

| mihai69 a răspuns:

Ea ar trebui să-și bage un băț undeva, ca să-i treacă din cap toți gărgăunii.
PS și eu mai sunt puțin virgin, nu vrea să o facă și cu mine? Nu de alta, da' eu chiar aș ști ce să-i fac să-i fie bine!winking

| Hakuouki a răspuns:

Nu e clar ca vrea doar sa o f***? Adica daca vroia mai mult zic ca ar fi intrebat-o, nu de alta, dar daca e tupeist cat sa-i propuna sa faca sex, cred ca e cat sa-i propuna o relatie.

| 1cristian1990 a răspuns (pentru Hakuouki):

De bun acord cu tine! E povestea clasica! Dar e frumos daca ambii sunt virgini! Curiozitatea mare! Numai sa fi frumos prima oara pentru fata, e important!

| sirD a răspuns:

In nici un caz
Baetii pot face ce vor ca nu tin la primul contact dar pentru fete e recomandat sa fie ceva special ca sa nu aiba regrete, cu siguranta fetele ma vor sustine

| anonim_4396 a răspuns (pentru sirD):

Exact.