| anonim_4396 a întrebat:

Dacă cand vorbesc cu o fata si ea se rusineaza si se inroseste la fața ma place? Ce as putea sa o intreb? Sunt mai timid cu fetele.

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O înroșire a feței arată o emoție puternică cauzată de prezența ta.
Aceasta denotă că dta ai o influență puternică asupra ei. Dar totuși ea s-ar putea să nu conștientizeze încă că te place.

8 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Iubire adolescentina. Minunat.

| Adry05 a răspuns:

Nu neaparat, o fi si ea timida ca tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu neaparat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Intro astfel de situatie, in timpul unei discutii ii propui in cel mai simplu si natural mod posibil, sa iesiti la o plimbare cu bicicletele, cu rolele, ori pur si simplu o plimbare pe jos pe aleile unui parc. Nimic mai simplu dar in acelasi timp si cat se poate de... romantic. In mod sigur daca va accepta cererea ta si veti iesi la plimbare, in mod sigur veti gasi si subiecte care pot fi discutate in astfel de situatii, cum ar fi despre : muzica, filme, seriale, scoala, visele ori hobyurile voastre. big grin Succes!

| Andreeush a răspuns:

Dacă se rușinează și se înroșește probabil te place.
Încearcă să vorbești cu ea, vezi ce lucruri aveți în comun.

| Crackman a răspuns:

Da, sunteti amandoi in barca.
O intrebi ce face, ce ii place, daca are prieten, si dupa ceva vb ii ceri Facebook sau nr de tel. O inviti in oras. Ceva de genu

| Anca32 a răspuns:

Din ce spui tu ca ea se înroșește tot timida e și ea. În primul rand încearcă sa te relaxezi atunci când vorbești cu ea, de vorbit poți vorbi despre orice

| Mihail69 a răspuns:

Daca rade si se inroseste inseamna ca îi place prezenta ta. Pentru a nu mai fii timid incearca sa fii tu si incearca sa fii original. Daca faci toate astea, restul vine de la sine bro.
Succes cu fetele!