| ajutooorTPU a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Am 17 ani si o relatie de 1 an jumatate. Sunt virgina, iubitul meu m-a asteptat destul, si consider ca foarte curand ar fi momentul sa...happy. Ma framanta un lucru, am facut balet 4 ani, sunt sportiva! Am citit ca himenul se poate rupe daca faci sport si depui mult efort. Imi e teama ca am patit si eu asta, deoarece am citit multe lucruri care m-au speriat. P.S.: Nu ma masturbez! Se simte oponenta himenului la penetrare? Nu stiu cum sa ma mai informez!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Se simte dar nu cred ca ar trebui sa te ingrijorezi pe tema asta

| neutrino a răspuns:

Da, ai sanse sa-l pacalesti cu aceasta teorie, numai daca el nu este la fel de istet ca si tine.

| dragos9234 a răspuns:

Da,se simte dar nu ai de ce sa iti faci griji.

| ajutooorTPU explică (pentru dragos9234):

Pai de asta mi-e frica, in caz ca s-a rupt singur prietenul meu ar putea sa interpreteze gresit, se arunca, nu intelege, nu asculta nu stiu ce sa fac!

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Calmeaza-te si verifica asta la un Doctor

| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc a răspuns:

Sincer,nu am auzit de asta..Am o prietena care face balet, face si baschet si handbal si nu are probleme.
Nu cred ca o sa ai probleme cu iubitul.
Bafta :*