| CristinaUrsache a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Am iubit mai multi baieti care stiau ca ii plac dar nici unul nu m-a placut. Baieti ce ar trebui sa fac? Cum sa ma comport cu un baiat?

Răspuns Câştigător
| Blondda a răspuns:

Tu cred ca nu faci diferenta intre ce inseamna sa iubesti si ce inseamna sa placi o persoana. Iubirea e un sentiment divin pe care nu il poti simti pentru orice persoana, pe cand sa placi o persoana e mult mai simplu. Sa placi o persoana inseamna sa te indragostesti de felul cum arata, sa iubesti inseamna sa te indragostesti de ce e el, ce fsace el, de tot! Probabil ca ai fost atat de disperata sa le arati cat ii placi ca s-au plictisit. Baietii nu vor asta, baietii vor sa fi discreta, sa ii lasi pe ei sa te descopere si incet incet sa se indragosteasca de tine!

3 răspunsuri:
| AndreiCP a răspuns:

Mie unul imi plac fetele naturale, nu cele cauta o relatie sau altceva, deci parerea mea este sa fii cat mai naturala si chiar daca placi un baiat sa fii discreta, asa o sa se combine doar pentru o simpla vrajeala. Sper ca te-am ajutat!

| Angheloiu a răspuns:

Pai, nu trebuie sa te comporti intr-un anumit mod anumewinking, trebuie sa fi tu insati insa ai grija unele gesturi.nu sunt placute laughing.hey daca te simti bine in pielea ta atunci e bine big grin