| aniuta a întrebat:

Cum sa ma comport cu baieti pe care ii plac?

Răspuns Câştigător
| mircea a răspuns:

Fii tu insati mereu. Nu incerca sa fii deosebita in prezenta lor, ca asta se vede imediat si poti ajunge usor subiect de glume proaste. Asta nu inseamna ca daca ai ocazia, sa nu profiti de o conjunctura norocoasa si sa-l faci sa inteleaga ca ar putea indrazni sa spere la o intalnire cu dedicatie...

5 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Normal... dar cati baieti iti plac tie deoadata?

| JackieSue a răspuns:

Deja ti-au raspuns altii...sa fii tu insuti. Daca se intampla sa te placa ...asta e pentru ce esti tu, nu pentru cum te prefaci ca esti.Nu te simti si tu mai bine sa stii ca te place asa cum esti tu?

@elena : mie mi-au placut 7 baieti deodata laughing, cam pe la 13 ani nu mai stiu sigur big grin.

| lacrimi a răspuns:

Eu zic sa te lasi purtata de val, sa faci ceea ce simti, sa fii tu insuti, sa fii unica, fiindca in viata trebuie sa vii mereu cu ceva nou, nu sa copiezi atitudinea altora.

| www a răspuns:

Poarta-te ca o sclava e bine? Doamnee ce intrebaristraight face. Nu stim ce baieti iti plac tie, plus ca nu ii cunoastem, nu trebuie sa te comporti diferit sa ii pupi in cur sau ceva.

| aniuta explică:

Hei mie imi plac multi :d laughing