| SecretLovee a întrebat:

Heii TPU! decii imi place mult de tot un baiat.e de aceeasi varsta cu mine si chiar din acealsi liceu dar clase diferite.Problema e ca este primul baiat de care sunt asa indragostita pana acum am mai placut si pe altii dar la el e diferit...inca ceva eu nu am mai avut pana acum niciun iubit si nu stiu cum sa ma comport, ce ar trebui sa fac sau cum sa ii dau de inteles ca il plac intr-un mod mai placut nu extravagant.Eu sunt cam timida si poate de asta e mai greu...voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
| ginadr a răspuns:

Incearca sa faci rost de adresa lui de socializare si spui ce simtit succes

| cossette a răspuns:

Ii iei adresa de mess si vezi apoi.

| kidorkidorkidorkidor a răspuns:

Ce bine m-am simtit cand te-am fu-tu-t