| Anonima1234560000 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu raspunsuri.
Daca am facut sex neprotejati si iubitul meu nu a ejaculat in mine, a ejaculat la distanta, apoi a urinat si am facut din nou, pot ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care contactele sexuale au fost intretinute conform descrierii, atunci chiar si daca cele 2 acte sexuale au fost intretinute intruna dintre cele 3-5 zile ale perioadei fertile a ciclului menstrual, se considera ca formarea sarcinii in proportie de peste 96-98% devine imposibila. Multa sanatate!

1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

DA sunt cam 2% sanse sa fii gravida.