| IoanaL0we09 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati un baiat imi tot da palme la fund si uneori ma strange in brate incerce sa ma pupe si uneori a reusit si la unele jocuri cand trebuia sal pup pe obraz intorcea capul si ma pupa dar uneori ma ignora si ma injura nu stiu ce sa cred ma place da sau nu?

Răspuns Câştigător
| Blue_2059 a răspuns:

Chiar daca te'ar placea, eu una nu'ti recomand sa ti'l faci de prieten. E nesimtit pur si simplu, te ia in bataie de joc. Daca tie iti place sa fii injurata, e problema ta, dar mai bine fa'te ca nu-l cunosti si gata.
Succes!

4 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Stii tu vorba aia?

" Nici nu te salut si deja vreau sa te... "

| lalala_5386 a răspuns:

Nu te sup pe mine, dar am impresia ca baiatu asta te cam ia de curva. sau a auzit ceva rau despre tine.altfel nu`mi pot explica. sau este si o alta explicatie, te place, dar de fata cu "gashca" te injura tocmai pentru a nu`si da seama cineva ca te place. sper ca nu te`ai supi de ce ti-am zis prima data, dar eu pur si simplu ti-am aratat posibilitatilewinking sper ca te-am ajutat:*

| rotaruia a răspuns:

E o relatie d-aia "dragoste-ura". poate ca tipu'i nazist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult ca sigur nu stie ce-i trebuie, se comporta ca un copil de 12-13 anioh go on. Poate te place, dar uneori face pe tipu`indiferentwinking