| ascovit a întrebat:

Va rog sa ma scuzati insa o data ce am ales un raspuns castigator m-am gandit ca ar trebui sa nu mai intrebarea mea. Este si foarte lunga, si chiar nu nu ii mai vad rostul sa fie pusa toata. Pt. cei ce ati citit raspunsurile si vreti sa stiti despre ce este vorba, un simplu mesaj pe privat ar fi indeajuns. Multumesc mult celor ce mi-au raspuns. Un paste fericit!

Răspuns Câştigător
| FloriiHoran a răspuns:

Hei dragut`o stii.am avut rabdarea sa citesc TOT si mi-a placut.hee hee Adica nu a fost ceva plictisitor.big grin Oricum dupa ce ai scris mai sus eu sincer cred ca vrea sa fiti AMICI si sa redeveniti din nou ce ati fot inaintehappyparerea mea e ca ar trebui sa uitati de cearta aia stupida si sa incepeti sa fiti din nou amici foarte buni.El pare a fi genul de baiat care sa umble cu mai multe fete(nu te gandi genul care sa inselehappy )dar genul care sa stea din politete cu alate fetehappy Ar tebui sa il intrebi ce este cu voi si sa va intelegi cat mai binehappy Daca nu uita tot si ia-o de la inceput cu relatia de amicie:* Ma bucur dca te-am putut ajuta!>big grinSi scuze pentru poate repetarea mai multor cuv.hee hee

18 răspunsuri:
| ascovit explică:

@KristenSayHi, ai dreptate, este genul de baiat care umbla cu mai multe fete, dar care atunci cand este implicat intr-o relatie din cate am inteles eu, se lasa de obiceihee hee Multumesc mult pentru. raspuns!

@UatDăFac, am spus doar ca as vrea sa ramanem amici, nimic mai mult, insa iti multumesc pentru. ca la urma mi-ai spus ca te ntelegi bine si cu fete de cls a6a.hee hee

@DjCriss, darrio2007, Am postat si in intrebarea initiala, imi cer scuze daca v-am plictisit atat de mult, inca o data imi cer scuzebig hug

@hauszz, lucian, pisy, AlleCsandra, va multumesc pentru parere

@Shadow, iti multumesc si tie de asemenea foarte mult pentru. parere.

@prye daca te intereseaza chiar m-am apucat sa scriu o mica povestioarahee hee, insa nu este referiotare la astahee hee. Stiu ca dupa felul in care am scris nu prea par a avea notele pe care le am, si greseli gramaticale nu imi ia mult sa recunosc ca am avut multeblushing. Oricum iti multumesc, voi avea mare grija data viitoare sa incerc cat de mult se poate a fiu mai atenta atunci cand scriu la tastatura.

@biutzette26, nu prea inteleg de ce ar regreta, insa iti multumesc si tie de asemenea mult pentru. parere. putin insa scurt si la obiecthee hee

@사랑, iti multumesc si tie de asemenea pentru. parerea si chiar cred ca pe viitor o sa il intreb ceea ce mi-ai propus sa il intreb.

@nutza, multzam pentru. parere, probabil sa ma fi placut in trecuthee hee, insa acum nu prea cred, insa stii si tu probabil, orice este posibil, inca o data multzam de parerehee hee

@FucktheSystem, nu este nimic daca raspunsul tau a fost unul scurt, mesajul conteaza, multzam pentru. parere.

@AndutzaAndu, Pinkyyy; x, va multumesc de asemenea si voua mult pentru. parere.

Pe scurt, va multumesc tuturor pentru. pareri.

Va urez un Paste fericit!

| AndutzaAndu a răspuns:

Vrea sa fiti din nou amici, acum sigur i-a trecut supararea de la cearta de acum un an dintre voi doi. Vorbeste cu el pe mess, intreaba-l daca mai vrea sa fiti din nou amici.winkingtongue

| AyU a răspuns:

Mdahh...lung textull Huh ca abia am citit tot tongue clar pare ca vrea sa redeveniti amici si mda poate ca ar fi cazul sa pui si tu osu' adica mai vb cu el pe mess, mai intra si uh in discutii cu el pentru ca pare interesat sa va impacati ca amici. Si poate cine stie se ajunge si la ceva mai mult poate te place dar cum ai spus uh nu ma bag la chestiile astea. Fii fata cuminte si vb si uh cu el si spune-i franc in fata ca vreti sa va impacati ca prieteni ca a fost o certa copilaroasa. Succes :*

| FucktheSystem a răspuns:

Deci : Normal ca vrea sa fiti prieteni, daca nu vroia nu et baaga in seama deloc.
Sczue pentru un raspuns asa scurt al o intrebare asa lunga dar nu are rost sa aberez, asta e ideea.

| darrio2007 a răspuns:

Cred ca nu aveai cui sa te destainui de ai scris ditamai pomelnicul plin de greseli gramaticale.

| MarioOnette a răspuns:

big grin big grin big grin ei nu crede ca voi spune sa te apuci de carte dragostea sa stii nu are virste.daca tu doar il simpatizezi, dar el dupa povestea ta lunga te place deabinelea. daca crezi in adincul sufletulului ca puteti fi impreuna u regreta incearca poate ca ma tirziu te vei cai ca nai folosit sansa. unati spun TE PLACE. big grin (blush) (inlove)

| pisy_9676 a răspuns:

Cam complicata situaTIE dar dupa felul cum se comporta e clar ca nu ii esti anti patica asa ca daca tot esti in lista lui de pe mess incearca sa vb deschis cu el

| JuLLiaN a răspuns:

Eu zic să o lași baltă... și eu sunt în clasa a - 9 - a și sincer nu m-aș uita la o fată de 12 ani cât de frumoasă ar fi... și eu mai salut fete la școală care sunt în clasa a -5- a și a - 6 -a deoarece mă înțeleg bine cu ele, nu vreau să te dezamăgesc dar eu zic să îl lași în pace, FUNDĂ?

| AlleCsandra_2561 a răspuns:

Buna, pentru inceput mi`o placut ce-am citit laughing >big grin

| PikaRawrr a răspuns:

Scuze ca te dezamagesc. Probabil te place.sau vrea sa fiti doar amici. Daca as fi in locul tau l-as intreba sincer. Ce crezi?

| MaliceThemen a răspuns:

Hey!
Am avut rabdare sa-ti cites povestioara ta! Este draguta, el da semne ca vrea sa va impacati, sa nu mai fiti certati pentru un fleac! Dar te asteapta si pe tine cu un semn ceva, macar da-i de inteles ca vrei sa fiti prieteni ca la inceput happy Vorbeste cu el pe mess si spune-i ca tu ai vrea sa uiti trecutul si sa fiti prieteni din nou si totul ca la inceput. Iti urez mult noroc si un Paste Fericit alaturi de cei dragi ^_^ happy

| Pinkyyy;x a răspuns:

Hmm nu prea stiu ce sa iti spun, cum sa te incurajez dar atata timp cat te baga in seama si vrbeste cu tine e clar ca vrea sa fiti macar amici.si gandeste-te de la o simpla prostie c-ati certat si cearta a tinut chiar un an. spune-i si lui sa se ganeasca mai bine si incearca sa vb cu el probabil o sa fiti impreuna candva nu stiu dc dar am impresia ca va placeti amandoi doar ca sunteti firi foarte diferite.Bye bye.si mi-a facut placere sa citesc pov. ta.

| hauszz a răspuns:

Pai eu zic sa va impacati ce aveti de pierdutstraight face? Mai ales ca e pastele diseara:devil). funda please. a fost o cearta banala acum 1 an acum poate ia trecut.

| DjCriss a răspuns:

Frate Sorrro scrie mai putinnnnnn!

| hatze a răspuns:

Nui nici o problema! normal ca puteti fii amici nu-i nimic grav in asa ceva! lumea vorbeste aiurea! as funda

| Weeedha a răspuns:

Am citit. Eu sunt sigura ca regreta! ♥ Aveti sanse f mari de impacare!

| madalina111 a răspuns:

Da.ce-i drept lunga a mai fost intrebarea.da e posibil sa vrea sa fiti prieteni, sau chiar mai mult decat prieteni. cert e ca merita sa incerci.iar daca nu merge renunta, vei stii insa ca ai incercat...baftahappy

| prye a răspuns:

"la mine cartea este pe primul loc."
"Deasemena imi cer scuze si pentru. greselile gramaticale si pentru. ca nu am diacritice >:"
"
Sa iti dau un sfat->fa-te scriitoare
Oricum...esti mare intelectuala