| Spaiky a întrebat:

Va rog sa nu radeti! Am pe penis niste puncte foarte mici si galbene cum ar fi niste cosuri si pe pielea care acopera penis-ul dar nu pe tot doar putine pe piele si cateva pe "cap" ce inseamna asta? Va rog! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Doctoru_7315 a răspuns:

Du-te la medic neaparat. Cine stie ce raspunsuri,, bomba" primesti si patesti ceva rau. Nu vreau sa te speriu dar cel mai bine du-te la medic.

| jupiterestru a răspuns:

Ai sculament, ai intretinut relatii sexuale cu cineva? sau te-ai masturbat si venise-si de la joaca cu mainile murdae?

| Spaiky explică (pentru jupiterestru):

Nu nu am avut contacte sexuale m-am masturbat atat!