| Anndreass a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie care este mai bun dintre RONALDO SI LEO MESSI si dc ma refer la dribling cinei mai bun la sut,. la pase la viteza cinei mai bun oare ca nu stiu cu cine sa tin dintre cei doi cine ma ajuta funda!:p

Răspuns Câştigător
| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Normal e ronaldo la sut la pase atat dar la viteza Il face Messi si are mai multa tactica decat Ronaldo acum nu stiu cine este mai bun dar toti spun ca este messi, depinde de tine pe cine consideriwinking bft

7 răspunsuri:
| TheSpecialOne a răspuns:

Ronaldo la sut si viteza in dribling Messi ca'i mic si nu-l vede nimelaughing

| YusukeUrameshi a răspuns:

Hai messi.Messi e clar mai bun decat Cristiano Ronaldo.Crisitano Ronaldo e un egoist si asta e un punct slab de accea nu prea e buna REAL MADRID.

| alexovidiu53 a răspuns:

Hai Ronaldo desigur ca Ronaldo e mai bun la suturi si da pase mai bune decat messi dar si messi este bun

| LeoMessi10 a răspuns:

Messi

| LeoMessi10 a răspuns:

Messi la dribling si la sut

| anonim_4396 a răspuns (pentru LeoMessi10):

Tu chiar esti prost? Ce sut are Messi? La dribling ai dreptate.dar la sut Ronaldo e cu 3 clase peste Messi.Messi nu are 10 goluri in cariera din afara careului. DECI RONALDO

| reea97 a răspuns:

Ronaldo normal:X:X:X