| bogdanfree14 a întrebat:

Va rog spuneti-va parerea despre mine caci sunt complexat de felul in care arar... rog in special fetele sa raspunda http://www.facebook.com/......media/set/

http://www.facebook.com/......media/set/

7 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Fa mai mult sport oricum esti inca mic ai timp sa cresti si sa te schimbi

| AndaWest a răspuns:

Atunci incearca sa mananci cat mai sanatos si cu program,dimineata, la panz, la 4 si la 6, asa vei da jos cateva kg.dar la ora 4trebuie sa mananci ceva lejer

| Crisstina a răspuns:

La varsta asta ar trebui sa te preocupe alte lucruri...

| pufulete17 a răspuns:

Ma fete ai vad eulaughing ce iti mai trebuie tie...e un regim! si niste flotari regulate pentru a te defini! un sfat: fa o data la 2 zile cate flotari poti face! in mai multe serii! adica acum 15 peste juma de ceas iar 15 si tot asa! in 1 luna 2 o sa vezi ce bine arati! bafta

| catafreestyle a răspuns:

Sunt de acord cu pufuletewinking

| bogdanfree14 explică:

Pai...ORIGINAL.eu faceam mereu 50de abdomene dimineata, mancam de 2 ori pe zi dimineata si seara, iar cand eram in vacanta mereu faceam ture de teren. eu acum nu pot sa respect ce mi-a zis pufulete caci sunt operat de hernie inghinala dar de la operatie am slabit 5 kg acum am 158cm si 62kg

| tyby9887 a răspuns:

In tot de acord cu pufuletebig grin