| bogdanfree14 a întrebat:

Salut la urmatoarea intrebare rog in special pe fete sa raspunda cum pot ele mai bine : eu sunt foarte complexat de felul cum arat si as dori sa va spuneti parerea despre felul in care arat... pentru acestea va dau site-ul urmator dar uitati-va si in poza de profil... va rog sa ma ajutati. http://www.facebook.com/......media/set/

Răspuns Câştigător
| loredana_4897 a răspuns:

Eu nu consider ca este asa de important aspectul fizicConteaza mai mult ce fel de caracter ai, dar in vederea fizicului tau eu nu vad nici o problema.Ai putea sa slabesti pentru ca esti tanar.Si sa stii ca exista oameni si mai maei decat tine...

8 răspunsuri:
| Skinnyman a răspuns:

Esti un cocalar mic si urat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaaaa...oribil.Sunt fata.Dar poate te vei face mai frumos.

| missfrumoasa a răspuns:

Nu te supara dar cum ai aflat si din celelalte raspunsuri da esti cam gras slabeste putin si vezi daca iti poti albi pielea

| vio2 a răspuns:

Cred ca esti inca mic ca sa te complexezi in asa fel

| vio2 a răspuns:

+ trebui sa slabesti oleaca.

| missfrumoasa a răspuns:

Scz de raspunsul meu