| anastasiiiiiiiaaaa a întrebat:

Va roog cititi! Dau funda. Vreau si eu un sfat. Saptamana trecuta eu cu prietenele mele l`am sunat pe un baiat ded la mine din liceu cu numar ascuns. apoi am plecat fiecare la casa ei si eu am mai vorbit cu el la telefon si i-am dat id`ul meu stiind ca asa o sa afle cine sunt :-s.Am vorbit cu el si pe mess si prin msg a2a zi la scoala: ce faci draga, ma gandesc la tine vrajeli din asteachatterbox. i-am zis sa vina in pauza sa vorbim si a zis ca vine. Eu cu prietena mea am iesit afara cu 5 min mai devrem si a trecut si el chiar atunci fara sa zica nimicstraight face, apoi s`a intors cu o geanta(deoarece el sta la internat, apoi am alfat ca avea laptopu` acolobig grin) si tot nu a zis nimic. apoi am mai vorbit prin mesaje si raspundea destul de repede si dupa un timp nu mai zicea nimic cateva orestraight face. Zilele trecute la fel mai vorbeam cu el si apoi nu mai zicea nimic.Ieri am vorbit si a zis ca poate vorbim si noi odata face to face si a zis ca ma suna a2a zi sa iesim in pauza dar a zis ca vine cu un prieten si nu m`a sunat si nici pe mess nu a mai zis nimicstraight face. Voi ce credeti? De ce vorbeste putin si apoi numaistraight face?

2 răspunsuri:
| DroGuleTz a răspuns:

Eu cred ca e neserios daca vroia sa va cuplati se intalnea cu tine dar asa cred ca ii ie rusine ori face misto de tine happy

| anastasiiiiiiiaaaa explică:

Scuzati`mi micile greseli de scriereblushing