| Saveluc a întrebat:

Va salut, la mulți ani. Am o întrebare la care va rog sa ma încurajați, sunt foarte sigur ca și mulți dintre voi bărbații care ați avut poate la început aceasta teama, frica.
Am vârsta de 35 ani și pana acum nu am avut un act sexual. Cum scap de acest blocaj? Cum prind curaj? Am o teama, am o frica, sunt foarte timid. Mi-e rușine, mie etc... Nu am avut niciodată o prietena, credeți ca exista vreun tratament, băutura pentru a deveni un bărbat curajos? Sunt foarte sigur ca exista și fete in situația a multora dintre bărbați.

32 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Anexitate,depresie,lipsa socializari, frica intr-un cuvant te face sa stai in zona de confort, eu am invatat de la viata ca nimeni nu iti urmeaza sfaturile date altora, daca esti constient de tine o sa afli

| cuplacerepentruajutor a răspuns:

Curve