| Florin_Popescu_1994 a întrebat:

Am si eu o problema...sunt barman la o cafenea.am aproape 22 ani înalt etc. Problema e ca nu prea am curaj da ma bag cu fetele în seama....adică vorbesc cu ele gen client barman mai mult nu am curaj. Îmi este teama de un refuz. Gen sa o invit in oras și sa zică gen cu tine? Niciodată. Cum as putea sa scap de frica asta și sa nu mai fiu timid?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta esti barman ce dumnezeu, treci si prepara o beutura tare pentru domnisoara frumoasa imbato si rupe patul cu ea

| RAY a răspuns:

Urmareste un documentar

http://dezvoltarea-personalitatii.blogspot.com/......IVATIONALE

apoi citesti o carte, apoi vezi cum e un alfa,mai mult nu am cum sa te ajut sti vorba aia omul trebuie sa se ajute singur nu sa astepte alti sa il ajute, esti barbat fi barbat atata timiditate ai, esti inalt, frumos? una tot se va uita la tine, nu esti frumos nu ai ce face te alegi cu una care nu e frumoasa si vb cu ea, dar daca nu incerci macar cum naiba sa ai iubita? multa bafta

| R0R0 a răspuns:

Toti avem o unda de timiditate. Daca observi ca si ea te place (sta pe scaunul din fata ta si se uita la tine si nu se duce la o masa ), atunci trebuie sa intri in actiune. Intreab-o despre ea, vorbiti(sunt o tona de subiecte de discutie) si la final intreab-o daca nu ar vrea sa va reintalniti. Atat!

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CUm oare? incepe sa te bagi incet incet in vorba cu fetele pe care le vezi. azi iti tremura chiloti in fund, maine mai putin, poimaine mai putin si tot asa. Ai 22 de ani dracului. Cum fetele in ziua de azi asteapta pomana mai toate, nu o sa ai noroc prea curand daca nu faci tu ceva.

"Îmi este teama de un refuz." nu risti nu castigi. Sa stii ca nu traim in basme unde o fata o sa vina la tine sa iti zica ca te iubeste chiar daca e prima oara cand te vede, cine stie poate si una frumoasa laughing.

| devil32angel23 a răspuns:

Buna incearca sa fi mai deschis cu fetele.