| anonim_4396 a întrebat:

Va salut pe toti sunt George am 12 ani si desi nu-s prea vorbaret am sa fiu scurt intrebarea mea este:ESTE GRAV DACA AI FACUT SEX NEPROTEJAT?

14 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

La 12 ani nu e atat de grav fizic dar avand in vedere varsta ta psihic e cevamai complicat

| Elena1234456 a răspuns:

Este grav si daca faci sex, ai mai facut si neprotejat :o! Copii din ziua de azi ma uimesc. Tu chiar nu vrei sa mai fii copil? sad

| vykkusor a răspuns:

Depinde cu cine si in ce circumstante, la intrebarea pe care ai pus-o nu cred ca vei primi vreun raspuns concret, dar dupa parerea mea nu e prea super sa ai relatii sexuale de la 12 ani.cu cit mai devreme incepi sa ai relatii, cu atit mai repede iti trece cheful de sex...si poate ar fi trebuit sa mai astepti si tu, nu cred ca e virsta potrivita...

| Numelenuapareinbazadedate a răspuns:

Inainte sa faci sex, cred ca ar fi trebuit sa te interesezi despre asta. Ai fi aflat ca daca faci sex neprotejat te poti alege cu boli pe care le vei regreta toata viata, te poti alege cu un copil pe capul tau, si nu cred ca vrei asta, mai ales la 12 ani :-|
Deci da... este destul de grav. Inainte sa mai incerci ceva nou, intereseaza-te sa vezi despre ce e vorba. Dar la 12 ani, eu zic sa ramai la masinute.

| Geo_6214 a răspuns:

Parerea mea : e o intrebare pusa la misto!
1. La 12 ani nici nu cred ca stii prea bine ce inseamna sex.
2. Daca stiai ca te poti proteja, de ce nu te-ai protejat sau de ce nu ai intrebat inainte de a o face?
In concluzie : un cocalar mai mare care nu are ce face s-a gandit sa ne puna pe jar sau poate chiar un copil mai mic care a auzit in stanga si in dreapta ca daca faci sex ar trebui sa te protejezi.
O zi buna tuturor si lasati glumele astea de "cacao"!

| Messyhair a răspuns:

Foarte.GRAV.Nu vreau sa te sperii. Dar pe langa faptul ca poti sa lasi respectiva fata insarcinata, poti lua si anumite boli(unele foarte grave care pot duce la moarte). Nu vreau sa te sperii! Dar poate fata era in regula si poate nu s-a intamplat nimic.Insa pana nu ai o relatie stabila cu o fata(asta se va intampla cand vei fi mai mare)nu e bine sa o faci neprotejat. Iar cea mai buna metoda de contraceptie este PREZERVATIVUL.Totusi,ai pus o intrebare cam matura si grava pentru varsta ta(12 ani omg! ). Dar nu prea ma mira, tinerii din ziua de astazi(cu toate ca si eu fac parte din ei)isi iau lumea in cap si fac anumite chestii total gresite! Eu zic ca esti inca copil.Traieste-ti copilaria! Ca de pe la 18 ani ai o viata inainte in care poti sa faci sex cat vrei!

| DTralala a răspuns:

Mai bine masturbeaza'te si taci tongue.

| asdfghjkl_1325 a răspuns:

La 12 ani poti sa o faci cum vrea putulica ta. Ca oricum nu are ce sa sara si nici cu ce sa faci.

| cosmin deejays a răspuns:

Este foarte grav mai ales la 12 ani.

| Mihaella_2562 a răspuns:

Nustiu!

| jorjet_6415 a răspuns:

Daca nu ai ejaculat in interiorul ei e ok sau daca era in timpul menstruatiei in schimb daca s`a intamplat altceva din ce`am mentionat mai sus cred ca e in perioada de fecundare laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La 12 ani?:O sex?:O
wow. uh n'ai masinutse?laughing))
si ca s iti raspund la intrebare. DA este gravbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da normal ai facut?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La 12 ani nici nu isi incep activitatea testiculele.
N-ai sperma > nu bagi fata la nascut > stai linistit si mai uita-te la filme. la 12 ani cand vedeam ţâţe eram fericit